INFO

TARGI DLA KOBIET

Dodano - piątek, marzec 15, 2019

WARSZTATY

Dodano - czwartek, listopad 7, 2019

 

11:30 – 13:30 WARSZTAT FOTOGRAFICZNY PRZYGOTOWANY PRZEZ  mBank Polska!

 

Podczas dwugodzinnego warsztatu dowiesz się, jak zrobić zdjęcie telefonem, równie dobre jak zaawansowanym sprzętem fotograficznym, jak obrabiać zdjęcia, żeby wydobyć z nich to co najlepsze, jak dzięki zdjęciom zaistnieć w mediach społecznościowych oraz jak zrobić zdjęcia, które przykuwają uwagę (odpowiednie światło, kompozycja, kolorystyka). Podczas spotkania czeka na Was duża dawka merytorycznej wiedzy do wykorzystania od zaraz. Każdy uczestnik po ukończonym warsztacie otrzyma profesjonalnie zrobione i obrobione zdjęcie portretowe w wersji elektronicznej, z możliwością jego wykorzystania w mediach społecznościowych oraz elegancki portfel marki WITTCHEN. Zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i odpowiedzenie na pytania, dlaczego to właśnie Ty powinnaś/ powinieneś wziąć udział w warsztacie! Szczegóły konkursu znajdziesz na naszym profilu facebookowym klikając TUTAJ. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

 

11:30 – 12:00  K.O.B.I.E.C.O.Ś.Ć okiem Stylistki & Coacha

Iwona Góra– dyplomowany coach, certyfikowana stylistka, personal shopper, kolorystyka z międzynarodową licencją , autorka kobiecych warsztatów „ W poszukiwaniu własnego Stylu”, „ Kolor ma MOC”, współautorka Kobiecych Warsztatów “Obudź pełnię swojej KOBIECOŚCI” oraz Letniej Akademii budowania wizerunku w sieci. Kobietom przedsiębiorczym pomaga w stworzeniu spójnego wizerunku biznesowego. Podczas prelekcji dowiecie się o dwóch dominujących typach sylwetki, oraz o tym, jak podkreślić atuty kobiecości wybierając właściwe stylizacje. Poznacie znaczenie idealnie dobranych kolorów do typu urody w stroju oraz makijażu.

 

12:00 – 12:30  KONKURSY

 

12:30 – 12:45 pokaz BODY ART Marta Gorąca Atelier

 

13:00 – 14:00   OKO W OKO

Natalia Dobrowolska – Departament Klienta Firmowego mBank, poprowadzi panel dyskusyjny z Panią Anną Idzikowską – Dabow, Dyrektor Zarządzającą Studium Języków Obcych MLC, która od ponad czterdziestu lat prowadzi własny biznes oraz Kasią Kubik właścicielką firmy Ubierz Markę, która jest na początku swojej przedsiębiorczej drogi. Inicjatywa Oko w Oko to cykl comiesięcznych spotkań pracowników mBanku z przedsiębiorcami. Spotkania te mają na celu nawiązanie dialogu, poznanie przedsiębiorców oraz zrozumienie ich problemów i potrzeb, aby móc wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Będziemy mieli okazję poznać dwie niezależne, odważne kobiety, dla których własny biznes to wielka pasja.

 

14:00 – 14:30   ŻYJ Z CHARYZMĄ

dr Julita Czernecka – socjolożka, trenerka umiejętności psychospołecznych, zawodowo związana z Uniwersytetem Łódzkim i projektem „Mommypreneurs – przedsiębiorcza mama”. Ekspertka Dzień Dobry TVN i Pytania na Śniadanie. Zawodowo zajmuje się między innymi sytuacją kobiet na rynku pracy, autoprezentacją, relacjami interpersonalnymi.  W trakcie wystąpienia „Żyj z charyzmą” będzie mowa o tym czym jest charyzma, co cechuje osobowość charyzmatyczną i dlaczego tak wiele osób, a szczególnie kobiet,  nie potrafi jej wykorzystywać na co dzień w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Będzie mowa także o dziesięciu krokach, które pomagają uwolnić swoją charyzmę.

 

14:30 – 15:00   ZARZĄDZANIE STRESEM W SYTUACJACH KRYZYSOWYCH

Jarosław Rogowski, trener sportowców, instruktor samoobrony, szkoleniowiec służb mundurowych oraz firm zajmujących się budowaniem mocnych, odpornych na stres zespołów. Założyciel GKMA oraz centrum treningowego THE PLACE. Twórca projektu BAV – Urodzeni Przeciwko Przemocy. Mówca na konferencji TEDx. W ostatnich latach współpracował przy projektach dotyczących bezpieczeństwa osobistego m.in. z: Dorotą Wellman, Mają Sablewską, Anną Guzik, Gabi Drzewiecką, Agnieszką Rylik, Katarzyną Olubińską, Hanną Konarowską, Agnieszką Szulim, Piotrem Roguckim. Podczas warsztatu przybliży zasady bezpieczeństwa i podstawy samoobrony, które powinna znać każda kobieta. Opowie o tym, jak pokonywać lęk w sytuacjach zagrożenia oraz pracować nad własnymi słabościami oraz o tym, jak mogą one wpłynąć na rozwój osobisty.

 

15:00 – 16:00   KOBIETA ASERTYWNA, CZYLI JAK DBAĆ O SWOJE WŁASNE GRANICE

Kasia Malinowska, life & language coach – certyfikowany coach. Mgr filologii angielskiej, absolwentka studiów podyplomowych Public Relations oraz Studium Coacha Life GWPS. Twórczyni projektu “Kobiety! Czas na kawę”, który otrzymał wyróżnienie w konkursie Prestiżowy Produkt Roku 2016 (organizowany przez magazyn Law Business Quality). Ambasadorka fundacji Sukces Pisany Szminką oraz projektu “Sukces To Ja”. Zapraszana jako ekspert do mediów. Występuje jako prelegentka na konferencjach. Laureatka konkursu Polskie Lwice Biznesu 2016. Zapraszamy na bezpłatny warsztat w kameralnym gronie, w oddzielnej sali. Asertywność to szalenie przydatna umiejętność. Dodaje nam odwagi do działania, wzmacnia wewnętrzną siłę, zmienia jakość naszego życia. Kobiety asertywne są bardziej zrelaksowane, spokojne, zadowolone z siebie. Podczas warsztatu dowiesz się, jak trenować i rozwijać asertywność. Poznasz techniki, dzięki którym łatwiej i sprawniej będziesz sobie radzić z wyzwaniami, jakie stawia przed Tobą życie prywatne oraz zawodowe. Dowiesz się, jak stawiać granice bez poczucia winy oraz wyrzutów sumienia. Zapraszamy do zapisów TUTAJ

 

16:30 – 17:00  TRENING MODOWY z udziałem kobiet dnia codziennego (metamorfoza i krótka pokaz)

Adriana Jabłońska – T POINT Concept Store Łódź właścicielka butiku, który ma się wyróżniać z tłumu i dać Paniom to, co najlepsze – polskie marki, jakość, wyjątkowość, oryginalność, zmysłowość, limitowane modele, a wszystko za przystępną cenę. To miejsce, w którym promowana jest idea kupowania z rozsądkiem, w myśl slowshoppingu. Butik jest miejscem wyjątkowych spotkań z kobietami. Organizowane tu są wieczorne eventy, warsztaty, wernisaże. Wszystko w dobrym stylu, kameralnej atmosferze, rozwijające i wspierające.

PARTNERZY GŁÓWNI vol.2

Dodano - czwartek, listopad 7, 2019

PATRONAT MEDIALNY vol.2

Dodano - poniedziałek, wrzesień 30, 2019

                       

PATRONAT HONOROWY

Dodano - niedziela, wrzesień 23, 2018