O nas

Dominika i Kasia, przyjaciółki od wielu lat, postanowiły połączyć siły i stworzyć dla Was nowe miejsce na mapie wydarzeń w Łodzi – targi dla kobiet ALIBI.

Skąd pomysł na targi dla kobiet?

Jako kobiety, różnimy się od siebie. Mamy inną historię i znajdujemy się na różnych etapach życia, co pozwala nam uzupełniać się i szerzej spojrzeć na oczekiwania kobiet.

Dominika zdobyła wieloletnie doświadczenie jako pomysłodawca i organizator targów rodzinnych MAMY TARG oraz ogólnopolskich konferencji MAMA WIE, które od początku istnienia cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Kasia od lat sprawnie zarządza dużymi projektami, co pozwoliło jej nabyć umiejętności organizacyjne i było świetną bazą do przygotowania koncepcji targów dla kobiet na wielowymiarowej płaszczyźnie.

Marząc od dawna o wspólnym projekcie, połączyłyśmy siły oraz doświadczenie i tak narodziła się idea na targi dla kobiet ALIBI.

Chcemy, aby każda kobieta, bez względu na wiek i etap życia, na jakim się znajduje, mogła znaleźć na targach coś, co ją zainspiruje, pozwoli zadbać o siebie czy rozwinąć pasje i zainteresowania. Pragniemy skupić się na tematach najbardziej ulubionych przez kobiety i w jednym miejscu zgromadzić wystawców, którzy zaprezentują asortyment spełniający oczekiwania nowoczesnych i wymagających kobiet. Same cenimy jakość i oryginalność, dlatego dbamy o poziom rekomendowanych przez nas produktów.

Chciałyśmy również stworzyć przestrzeń dla kobiet, która pozwoli nam – na co dzień zapracowanym i zabieganym – mieć pretekst do wyjścia z domu, spotkania się z koleżankami, znalezienia chwili dla siebie i oderwania od codziennej rzeczywistości.

Zapraszamy Was na JEDYNE w ŁoDZI targi dla kobiet ALIBI, które, mamy nadzieję, dostarczą Wam mnóstwa inspiracji, pozytywnych wrażeń oraz dobrych doświadczeń.