Lifestyle/Hobby/Pasje

„Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna” – Sophia Loren

Zapewne większość kobiet na pytanie: „czy chciałabyś być szczęśliwa?” bez chwili wahania odpowie: „TAK!”. Dla każdego szczęście to coś innego, ale ważne jest, aby dostrzegać i doceniać piękno, które na co dzień kryje się wokół nas, jak również starać się znaleźć czas na swoje pasje i przyjemności, choćby te drobne.

Co tak naprawdę lubią kobiety? Co poprawia ich samopoczucie? Wśród prostych i skutecznych sposobów można z pewnością wymienić możliwość zadbania o siebie i rozwijania pasji, a także dobre towarzystwo. Targi dla kobiet ALIBI powstały właśnie z myślą o potrzebie stworzenia dla kobiet przestrzeni, gdzie będą mogły znaleźć inspiracje do realizowania swoich zainteresowań, jednocześnie przyjemnie spędzając czas.

Co tutaj znajdziecie? Wielu starannie wyselekcjonowanych wystawców z ciekawym asortymentem, który ma wspólny mianownik: inspirować i pobudzać kobiety do rozwijania się.

Targi są idealnym miejscem zarówno dla kobiet, które wiedzą dokładnie, czego chcą, jak i dla tych, które poszukują inspiracji i chcą spróbować czegoś nowego. Jeśli więc potrzebujesz wytchnienia od codziennych obowiązków lub chcesz rozszerzyć swoje zainteresowania o nowe dziedziny, koniecznie nas odwiedź!

Na targach dla kobiet ALIBI w kategorii LIFESTYLE/ HOBBY/ PASJE znajdziesz:

  • ofertę klubów sportowo - rekreacyjnych, studia jogi i pilatesu
  • akcesoria sportowe
  • inspiracje kulinarne
  • wskazówki dietetyczne